جدیدترین تکنیک لیزیج کراتین 2024

جدیدترین تکنیک لیزیج کراتین 2024

 تکنیک لیزیج کراتین جدیدترین روش حرفه ایی کراتین کردن موهاست که از ترکیب مواد بستر ساز و کراتین بهره می‌برد. این روش به منظور بهبود سلامت و زیبایی موها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این فرایند، ابتدا یک محلول حاوی بسر ساز به موها اسیب دیده اعمال می‌شود و سپس با استفاده از نانو  کراتین به موها نفوذ می‌کند. این فرایند می‌تواند باعث بهبود درخشش، استحکام و انعطاف‌پذیری موها شود و تا حدودی موها را مستقیم و صاف کند. این روش معمولاً به عنوان یک روش پرداخت موهای موجی یا ابریشمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تکنیک لیزیج قبل کراتین

 

تکنیک لیزیج کراتین بیشتر بشناسیم:

ین روش معمولا برای صاف‌سازی موهای مجعد و افرادی که موهای موجی و فر می‌کنند، مناسب است.

صاف‌سازی موها یک فرایند است که از روش‌های مختلفی برای صاف‌سازی موهای مجعد و یا موهای فر استفاده می‌کند. تعدادی از روش‌های معمول صاف‌سازی موها عبارتند از:

1. اتوکشی: از اتوهای حرارتی حرفه ایی کراتین برای صاف‌سازی موها استفاده می‌شود. این روش برای موهای کوتاه تا متوسط مناسب است.

2. نوعی لیزر: موجود نیست

3. استفاده از مواد درمانی مو مانند کراتین یا فرمالدهید برای موهای پر انباشته و مجعد استفاده میشود.

4. ریباندینگ مو: در این روش، موها به صورت دائمی صاف می‌شوند که ممکن است نیازمند دستکاری‌های مرتب باشد.

هر روشی مزایا و معایب خود را دارد و برای انتخاب بهترین روش ممکن است نیاز به مشاوره با یک آرایشگر حرفه‌ای داشته باشید.

تکنیک لیزیج بعد کراتین

مراقبت از موهای کراتین شده:

مراقبت از موهای کراتین شده بسیار مهم است تا از بهترین نتیجه‌ی ممکن برخوردار شوید. در ادامه چند نکته برای مراقبت از موهای کراتین شده را اشاره میکنیم:

1. شامپو مناسب: برای شستشوی موها از شامپوهای خاصی برای موهای کراتین شده استفاده کنید. این شامپوها باید مناسب برای حفظ کراتین و نرمی موها باشند.

2. استفاده از کرم‌ها و محصولات مرطوب‌کننده: برای حفظ نرمی و درخشندگی موها از کرم‌ها و محصولات مرطوب‌کننده استفاده کنید. این محصولات می‌توانند کمک کننده در حفظ رطوبت موها باشند.  

مراقبت از موی کراتین شده

3. استفاده از حفاظت‌کننده حرارتی: اگر از اتو یا سشوار استفاده می‌کنید، از حفاظت‌کننده حرارتی استفاده کنید تا از خرابی و آسیب به موها جلوگیری کنید.

4. مراقبت در خانه: از اسپری محافظ مویی و دستورات مراقبت از موهای کراتین شده که توسط آرایشگر شما توصیه شده است بهره ببرید.

با انجام این نکات می‌توانید از زیبایی و سلامت موهای کراتین شده خود حفظ کنید. اما بهتر است مشورت نهایی را از آرایشگری که کار کراتیناسیون موهای شما را انجام داده است بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما