خرید کراتین موی لاکسلیس luxliss

امروز با شما هستیم با یک کراتیت حرفه ایی دیگر . کراتین موی لاکسلیس luxliss یکی از بهترین کراتین های موجود دربازار ایران است .همیشه ما به دنبای یک محصول هستیم که دارای قدرت احیا بالا . صافی بالا باشد.کراتین موی لاکسلیس luxliss  دارای خصوصیات منحصر بفردی است که با توجه به قیمت عالی آن از استقبال بسیار زیادی برخوردار شده است.با ما همراه باشید با معرفی تخصصی  کراتین لاکسلیس luxliss

کراتین لوکس لیس

 

کراتین برزیلی luxliss

کراتین مو برزیلی دربازار آرایشی ایران بسیار است علت ان فناوری کراتین مو است که در کشور برزیل اولین بار اتفاق افتاده است.کشور برزیل این روش درمان مو را ابداع کرد به همیت دلیل بسیاری از شرکت ها شروع به استفاده از تولید این محصول زده اند.کراتین برزیلی luxliss هم یکی از معروفترین مارک های کراتین درجهان است که با مواد کاملا طبیعی ساخته شده است. لزم به ذکر است که اگر مواد طبیعی در محصول بکار گرفته شود باعث تقویت مو میشود و این یکی از بهترین حسنهای این کراتینه مو است.

این محصول دارای 2 پک میشود .اولین شانپوی قبل کراتین است که 500 میل میباشد و برای استفاده از قبل از کراتین کرد الزامی است.

شماره 2 کراتین برزیلی luxliss شامل خود کراتین میباشد.

کراتین لوکس لیس
کراتین موی luxliss

روش استفاده از کراتین برزیلی لاکسلیس

ابتدا موها را با شامپوی قبل از کراتین لاکسلیس 2 مرتبه بشورید، سپس موهارا کامل خشک کنید، کراتین را به موها بزنید و از بالا به پایین موها را شانه کنید آنقدر این کار را ادامه دهید تا موها حالت خشک پیدا کند بعد شروع به اتو کشی کنید. بعد ار 3 روز موها را با شامپو بعد از کراتین لوکس لیس بشویید و دوباره موها را اتو کشی کنید.

توجه به نکات زیر الزامی است:

هر قسمت از مو را بین 5 تا7 بار اتوکشی کنید.

درجه اتو بین 200 تا 210 باشد.

شامپو قبل و بعد ترجیحا از برند لوکس لیس باشد.

از اتوی مخصوص کراتین استفاده شود.

خرید کراتین موی لاکسلیس luxliss در آراد کراتین بسیار ساده است کافی است با ما در واتساب و یا تلگرام ارتباط برقرار نمایید و به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما