خرید کراتین صافی مو برزیلی ارزان

در این مقاله قصد داریم بصورت تخصصی به معرفی چند کراتین صافی مو در جهان بپردازیم.برای خرید کراتین صافی مو ابتدا باید چند نکته را در نظر بگیریم .بسیاری از مشتریان ما  علاقه دارند
پس از کراتینه کردن موهایشان آسیب مو رفع شده باشد و حالت صافی شلاقی داشته باشد.بسیار از مشتریان ما دارای موهای زبر و خشن هستند. علت خشن بودن مو در چیست؟ برای رفع زبری مو میتوان از کراتین صافی مو استفاده کرد؟برای خرید کراتین صافی مو باید چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

خرید کراتین صافی مو
کراتین برزیلی

کراتین صافی مو چیست؟

بسیاری از مواقع مشتری ما دارای موهای سالم میباشد و درخواست او از ما فقط صافی موهایش مد نظر است است. خب کراتین های زیادی هستند که دارای قدرت صافی بسیار بالایی هستند که البته باید چند نکته را یاداوری کنیم بسیاری از کراتین های مو در بازار ایران جنس اصلی نیستند دلیل این هم ارزان بودن آن است .خب این مشکل از دو نگاه میتوان بررسی کرد توان و قدرت خرید مردم که رو به کاهش است و مشتریان متناسب به درآمدشان خرج میکنند و دومین مسله وجود کسانی هستند دربازار کخ جنس تقلبی را به اسم جنس اصلی به مشتری میفروشند.پیشنهاد ما استفاده از جنس مرغوب و مناسب است که رضایت مشتری جلب شود.کراتین صافی مو باعث لختی و درخشندگی مو میشوند و در صورت حفظ و نگه داری آن چندین ماه بدون سشوار موها حالت صافی خود را خواهند داشت.لازم به ذکر است استفاده حتما از شامپو کراتینه برای بعد کراتین کردن مو الزامی میباشد.

کراتین صافی

کراتین احیای مو چیست؟

کراتین احیای مو به کراتین های گفته میشود بسیار پرای  احیا کردن موهای آسیب دیده مناسب میباشد.این نوع کراتین های مو برای کسانی که دارای موهای زبر و خشن هستند و بیشتر بدنبال احیا بیشتر هستند پیشنهاد میشود.اگر موهای خود را زیاد رنگ میکنید یا زیاد دکلره شده است حتما ازکراتین احیای مو استفاده کنید و مراقبت های پس از استفاده کراتین احیای مو را فراموش نکنید.

سعی کنید قبل از استفاده از هرنوع کراتین مو با مشاورین خود مشورت کنید تا بهترین پیشنهاد را به شما بدهند.مجموعه آراد کراتین درراستای تحقق این هدف بصورت رایگان توسط استاید دوره دیده از خا مشاوره میدهد.

کراتین احیا

قیمت کراتین احیا

کراتین های احیا در دنیا با قیمت های متفاوتی عرضه میشود.قیمت کراتین احیا در ایران برحسب کیفیت و ماندگاری محصول متفاوت است .نکته مهم سازگاری این نوع کراتین بر روی مو است که قبل از استفاده حتما باید با متخصصین این امر مشاوره گرفته شود.مدت ماندگاری احیا مو در اثر این مواد بستگی به مراقبت فردی دارد که تا یک سال هم میتواند ماندگاری داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما