خرید مواد کراتینه پرسونال

یکی از مارکهای معروف مواد کراتینه دربازار ایران موادکراتینه مو پرسونال است که در این مقاله قصد داریم درباره خرید مواد کراتینه پرسونا ل گفتگویی داشته باشیم. هرچند برای خریدمواد کراتینه پرسونال عالی میتوانید به صورت اینترنتی از وب سایت ریباندینگ تهییه فرمایید.قبل از ان به انواع کراتینه مو میپردازیم.

خریدمواد کراتینه پرسونال
Buy personalized keratin materials

. به طور کلی دو دسته کراتینه موجود است . یک مدل کراتینه تنها موهای مصدوم ناشی از دکلره و بقیه مواد شیمیایی را احیاء مینماید . این جور کراتینه بسته به میزان جراحت دیدگی گیسو به طور معمول بایستی در یکسری نوبت صورت پذیرد تا فعالیت احیاء به خیر صورت بپذیرد . این گونه کراتینه نظیر ویتامینه کردن میباشد و ولی اثر آن از ویتامینه محسوس‌تر است . جور دیگری از کراتینه موجود است که علاوه بر احیاء موهای سوخته و مصدوم , خواص صاف کنندگی هم دارااست . بدین جور کراتینه اصطلاحا کراتینه برزیلی گفته می‌گردد و در صورتی شما فقط می خواهید زخم دیدگی موهای خویش را رفع فرمائید و خواستار موهای صاف و عریان نیستید کراتینه گونه نخستین یعنی کراتینه احیاء آیتم مطلوب شما است.

مواد <a data-ail=
صافی مو” width=”298″ height=”186″ /> Keratinized Personnel

ولی در حالتی‌که خواستار احیاء موی به علاوه صاف و ابریشمی کردن آن می باشید , کراتین برزیلی گزینش مطلوب شما خواهد بوددر کل کراتین ماده حساس باسازی موی احیا مومی‌باشد که می بایست به صورت تخصصی و فن ایی در سالن های  صورت بپذیرد . که در اثر حرارت اتو کشی کراتین باطن هسته با اهمیت موی رفته و کراتین سوای بازگشتی داشته باشید.

مواد کراتینه پرسونال یکی از مارکهای عالی در مواد کراتینه مو دربازرار ایران است که در این مقاله قصد معرفی این مواد کراتینه مو میپردازیم.

کراتینه پرسونال
Keratinized Personnel Mark

مارک کراتینه پرسونال با بهرمندی از بروزترین تکلونوژری روز جهان کراتین را به مقدار یک میکرون ریز نموده است . این تکنولوژی دگرگون سازی بزرگی در امداد به ساقه موی برای جذب هرچه خوب تر مواد پروتئین می‌نماید . ماندگاری این فرآورده دستکم تا چهار ماه بوده و درین مواد از کلرید سدیم , پارابن , سوافات به کار گیری نشده است.

ازنظر علمی کراتین یک پروتئین دوچندان قادر می باشد که در پوست , مو , ناخن و دندان موجود است , روزمره میلیونها سلول کراتین زیر فشارهای عصبی , روحی , محیطی ورژیم‌های ضروری در تن ما به مرورزمان  ازبین می روند . کراتین در صنعت به صورت مایع درآمده وجایگزین کراتین ارگانیک (طبیعی) میشود که شرایط ارتجاعی , استحکام وسلامت را به مو هایمان هدیه میدهند. کراتین درون مو بستگی به موقعیت جغرافیایی , رنگ موی و پوست دارااست.

کراتین یک دسته فیبر پروتئینی است که با ارتقا سن , انجام کار رنگ و فر و مش مداوم این ماده دارای اهمیت , مبتلا زخم شده و از در بین می رود , کراتین یک پروتئین طاقت فرسا و نرم میباشد . هنگامی که موهای ما مصدوم , کم آب و آسیب پذیر میشود , کراتین سبب حفظ لطافت بدنه موی می‌گردد , ویک لایه روی مولکول‌های مو میدهدو مایع کورتکس باطن مو پس از کار کراتین تغییر‌و تحول نکرده و ساختار موی را از درون عوض می کند و آنگاه روی مولکولها ی موی از خارج قفل میشود . برای جبران این جراحت دیدگی از کراتین پرسونال به کارگیری می کنیم که شادابی و ویتامین حتمی را به مو بدهد.

مواد کراتینه پرسونال.pdf

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما