خرید ریباندینگ موShisido Rebuilding|ارزانترین قیمت ریباندینگ در ایران

قبل ازخرید خرید ریباندینگ مو مارک شیسیدو بهتر است اول بدانیم ریباندینگ چیست؟ چه کارایی دارد ؟ساخت کدام کشور است؟ تفاوتش با مواد کراتینه در چیست؟

صافی ژاپنی مو چیست ؟ریباندینگ مو چیست ؟

ارزانترین قیمت ریباندینگ
Cheapest Rebuilding Price

روش ریباندینگ که صافی دائمی مو می باشد که طی فرایند شیمیایی بر روی مو ساختار شیمیایی مو را  تغییر می دهد و با کوتیکول مو در تماس است. به این صورت که طی یک فرایند شیمیایی ساختمان گوگردی شکل مو که در زیر میکروسکوپ، در حالت طبیعی زیگزاک مانند است، شکسته شده و به حالت موازی تبدیل می شود که برای همیشه ماندگار است. و موهای صاف شده به هیچ وجه به حالت فر یا وز تبدیل نمی شود و در هوای مرطوب پف نمی کند و جهت ترمیم تنها قسمت های رشد کرده در ریشه مو نیاز به ترمیم دارند چرا که بخش صاف شده قبلی همچنان صاف بوده و نیازی به ترمیم مجدد ندارد.

 ریباندینگ مو
Hair Rebuilding

ریباندینگ بهتر است یا کراتینه ؟

روش ریباندینگ در سال ۱۹۹۲ در امریکا به ثبت رسیده است و برای خانم های باردار و شیر ده امکان پذیر بوده و ممنوعیتی ندارد.

کراتینه مو ۸۰ درصد صافی دارد ، ۸۰ درصد احیاء،  تضمینی دارد.

ریباندینگ یا صافی دائمی مو چیست ؟

دوستان ریباندینگ صافی دائم مو هستش، به این صورت که اون قسمت از مو که صاف میشه برای همیشه صاف میمونه و دیگه فر نمیشه و بسته به میزان رشد مو ، هر ۹ الی ۱۲ ماه فقط اون قسمت از ریشه مو که تازه رشد کرده نیاز به ترمیم دارد.

خرید ریباندینگ مو
Shisido Rebuildin

فرق کراتین و ریباندینگ در چیست؟

ریباندینگ یا صافی دائمی یا صافی ژاپنی دائمی می باشد و هرچند مدت یکبار نیاز به ریشه گیری دارد.

انواع ریباندیگ برای موها .ریباندینگ شیسیدو محصول کشور ژاپن که برای خرید ریباندینگ موShisido Rebuilding اصل با ما در ارتباط باشید.
با صافی دائمی صد در صد برای موهای فر و وز آفریقایی، با چهار رنگ برای انواع بافت موهها

 

فرق کراتین و ریباندینگ در چیست؟

آموزش ریباندینگ

مرحله به مرحله صاف کردن مو به روش ژاپنی

مرحله اول: بررسی موها

قبل از صاف  کردن مو به روش ژاپنی، باید موهای مشتری به خوبی بررسی شود و تنها زمانی این روش به کار برده شود که از سلامت موها مطمئن شده و توضیحات لازم به مشتری داده شود. برای این منظور باید از سابقه انجام پروسه های شمیایی روی مو سوال پرسیده و آسیب های روی مو بررسی شوند. سوال هایی که یک آرایشگر باید بپرسد، شامل موارد زیر هستند:

 

  • آیا تا بحال موهای خود را فر کرده اید؟
  • آیا تا به حال هیچ پروسه شیمیایی روی موها انجام شده است؟
  • آیا موها رنگ شده اند؟
  • آیا موها در حالت عادی خشک و شکننده هستند؟

مرحله دوم: شستن موها با شامپو

 

برای این که موها، آمادگی انجام این پروسه را داشته باشند، بهتر است قبل از انجام هر کاری آن ها را به آرامی با شامپو شست. همچنین در حین شامپو کردن موها، باید کف سر و ریشه موها به آرامی با آب ولرم ماساژ داده شوند تا صاف کردن موها احتمال موفقیت بیشتری داشته باشد.

مرحله سوم: قبل از شروع کار

در این مرحله باید آبی که حاوی مواد معدنی غنی شده باشد، روی موها زده شود تا از سوختن موها جلوگیری شود. سپس ژل محافظ حرارت بر روی موها به صورت دسته های کوچکی زده می شود تا موها در حین انجام پروسه آسیب نبینند.

صاف کردن مو

بهترین صافی مو

صافی مو ژاپنی

مرحله چهارم: زدن اکتیوِیتور به موها

این مرحله محلول یا ژل مخصوص صاف کردن موها به کار می رود این ژل اتصالات پروتئین موها را شکسته و باعث می شود که موها به شکل خارق العاده ای صاف شوند. فراموش نکنید که برای زدن محلول یا ژل باید دقت کرده و آن را در همه جای سر به سرعت و به طور مساوی پخش کرد. دقت داشته باشید که برای این که ریشه موها کمتر آسیب ببیند می توان یک پلاستیک روی موها قرار داد تا ساقه و ریشه موها با هم برخورد نداشته باشد. بسته به فر موها، این محلول باید بین 5 دقیقه تا 1 ساعت روی سر باقی بماند تا تاثیر کند. البته یک روش مناسب این است که یک دسته از موها را آزمایش کنید.

شستن مو
Wash your hair

مرحله پنجم: شستشوی مو(Wash your hair)

پس از این که تست یک دسته موها انجام شد و موها صاف شده بودند، زمان شستن آن ها فرا می رسد. در این مرحله باید موها به آرامی و با احتیاط شانه شوند تا موها آسیب نبینند. در حالی که موها با یک حوله خشک می شوند نیز باید از مالیدن آن ها به یکدیگر اجتناب شود.

اتو کردن مو
Hair straighteners

 

مرحله ششم: اتوکشی مو(Hair straighteners)

پس از این که موها شسته شده و با سشوار خشک شدند، نوبت به کشیدن اتو مو می رسد. البته دقت داشته باشید که بهتر است کمی رطوبت، روی موها باقی مانده باشد. اتو مو نیز باید در دمای بالا موها را صاف کند. این کار ممکن است یک تا 1 ساعت و نیم طول بکشد.

 

 

مرحله هفتم: خنثی کننده

پس از این که موها با اتو مو صاف شدند، یک خنثی کننده روی موها زده می شود تا pH آن را تنظیم کند. این خنثی کننده باید 5 دقیقه روی موها بماند.

مرحله هشتم: شستن خنثی کننده

سپس باید موها دوباره با یک کاندیشنر شسته شوند تا از آسیب دیدن موها جلوگیری شده و رطوبت لازم جذب ساقه های مو شود.

سشوار کردن
Hair dryer

مرحله نهم: سشوار

پس از شستن موها، باید روی آن ها آبی که حاوی املاح غنی شده باشد، زده شده و قبل از خشک شدن آن ها را با یک کرم کنترلر چرب کرد. سپس سشوار باید به صورت مستقیم روی ساقه های مو قرار گرفته و با این کار موها صاف و زیبا دیده شوند.

مرحله دهم: اتو موی نهایی

پس از این که موها به طور نسبی با سشوار خشک شدند، باید برای آخرین بار آن ها را اتو کشید تا موها صاف و یکدست شوند.

دقت کنید که این انتهای پروسه نیست و برای گرفتن نتیجه بهتر باید 48 تا 72 ساعت  از خیس شدن موها جلوگیری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما