نانو کراتین
خانه / ترمیم مو / قیمت ریباندینگ مو۲۰۱۹|فروش به قیمت عمده

قیمت ریباندینگ مو۲۰۱۹|فروش به قیمت عمده

4/5 - (5 امتیاز)

یکی از روشهای مرسوم برای درمان موهای خشن و زبر استفاده از مواد ریبادینگ مو (Hair Rebuilding)است که توسط متخصصان حوضه صافی و کراتین انجام میشود.قیمت ریباندینگ مو به عوامل مهمی همچون نوع مواد استفاده شده و دستمزد متخصص و میزان زمان برای مشتری تعیین میشود.

قیمت ریباندینگ مو
صافی مو

قیمت ریباندینگ مو ژاپنی چند است؟

یکی از محصولات ریباندینگ که دربازار یافت میشود ریباندینگ ژاپنی شیسیدو(Shiseido Hair Rebuilding) میباشد که در کشور ژاپن تولید میشود هرچند دربازار کراتینه و صافی در ایران هستند اشخصای این مواد را به صورت تقلبی روانه بازار کرده اند.ریباندینگ اصل ژاپنی شیسیدو در ۳ مدل تولید میشود.

 

انواع ریبادینگ مو شیسیدو

ریباندینگ شیسیدو آبی
ریباندینگ ژاپنی

نوع اول N1:مخصوص موهای صاف و طبیعی و حساس که در دو رنگ آبی و سفید تولید میشود.حجم این رباندینگ مو ۴۰۰ میلی است که در بازار بین قیمت ۷۰۰ تا ۹۰۰هزار تومان بفروش میرسد که البته آراد کراتین با قیمت کمتر برای عزیزان ارسال میکند.

ریباندینگ شیسیدو قرمز
شیسیدو H1

نوع دوم ریبادینگ ژاپنی H1:
این نوع ریباندینگ مو که دو رنگ سفید و قرمز تولید میشود برای موهای رنگ شده وطبیعی استفاده میشود.حجم ریبادینگ شیسیدو نوع دوم ۴۰۰میل است.قیمت این ریبادینگ بین ۷۰۰ هزار تومان تا ۸۵۰ هزار تومان یافت میشود که آراد کراتین با قیمت بسیار مناسب در خدمت عزیزان قرار میدهد.

ریباندینگ شیسیدو بنفش
شیسیدو EX1

نوع سوم ریباندینگ مو شیسیدو EX1

این ریبادینگ در حجم ۴۰۰ میلی لیتر در کشور ژاپن ساخته شده است و در رنگ سفید و بنفش برای موهای فر و مجعد تولید میشود. قیمت این ریبادینگ بین ۷۵۰ هزار تومان تا ۹۵۰ هزار تومان یافت میشود که آراد کراتین با قیمت بسیار مناسب در خدمت عزیزان قرار میدهد.
صاف کننده مو
صاف کننده مو شیسیدو بنفش – Shiseido Crystallizing Straight
روش درست به کارگیری از مواد صاف کننده ژاپنی موی شیسیدو بنفش
قسمت اول : موها را با شامپو و آب گرم شسته و با حوله يا سشوار آب آن را میگیریم به گونه ای که موها ۳۰ % رطوبت داشته باشند .
پارت دوم : مواد شماره ۱ که مواد صاف کننده می‌باشد را از پشت راز به صورت لایه لایه در مدت زمان ۱۵ دقیقه به كل موها می زنیم بطوری که موها تماما به مواد آغشته شود ( خوب تر است برای این قسمت ۲ نفره همکاری کنند ) آن‌گاه با دو انگشت مواد را روی موها ماساژ می دهیم بطوری که مواد به تمام بخش های مو رسد و پس از آغشته شدن تمام موها به مواد , موها را
بصورت لایه لایه روی نیز قرار می دهیم . این مواد بایستی حدوده ۲۵ الى ۳۵ دقیقه روی مو باقی بماند و در‌این زمان می بایست چند بار موها چک شوند تا از اسیب رساندن به مو جلوگیری شود .
هشدار : این اسیب دیدگی مو وقتی است که موها گذشته از شروع کار با مواد صافی ژاپنی دیمیج باشند در غیر اینصورت هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد .
بعداز طی این زمان مواد را صرفا با آب گرم شسته و با سشوار آب موی را می گیریم , زمانی رطوبت موها نسبتاً به % ۳۰ رسید به صورت لایه های رشته رشته آغاز به اتوکشی موی می‌کنیم . هر بخش از موها می بایست بیش تر از ۱۰ دفعه اتوکشی شود بطوریکه هیچ بخاری دیگر از مو بلند نشود .
سطح سوم : پس از پایان اتوکشی مواد شماره ۲ را نظیر مواد شماره ۱ به كل موها می زنیم ( تمام موها به طور کامل می بایست به‌این مواد آغشته شود ) این مواد بایستی ۱۰ دقیقه روی موها بماند و بعداز پایان این زمان موها را صرفا با آب گرم شسته و با سشوار کم آب می‌کنیم .

مو
نکته : پس از انجام صافی ژاپنی موها را تا ۳ روز نباید شست .
در‌این ۳ روز از کش و سنجاق موی به کار گیری نشود .
در‌این ۳ روز موها به هیچ وجه چه بسا رطوبت نبیند و با دست به موها حالت داده نشود .
پس از انجام صافی ژاپنی دسته شامپوی مصرفی اهمیت ندارد البته خوب تر است درحمام از ماسک مو با ابکشی مصرف شود .
این محصول اورجینال در طرحهای متفاوت برای گونه های مو در آراد کراتین قابل پیشنهاد است , صاف کننده موی شیسیدو قرمز‌رنگ که مطلوب موهای ارگانیک سلامت و توانمند است و صاف کننده مو شیسیدو آبی رنگ که مطلوب موهای مهم ارگانیک و یا این که موهای آسیب دیده بر اثر رنگ و دکلر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نانو ریباندینگ چیست؟

نانو ریباندینگ چیست؟

4.5/5 - (2 امتیاز) نانو ریباندینگ چیست؟ ریباندینگ نیز مانند خدمات دیگر صافی مو مثل …