ریباندینگ مو در شیراز|تهران|مشهد|بندرعباس

یکی از روشهای درمان مو که بسیار کاربردی است درمان مو به روش ریباندینگ مو  (Hair rebonding) است.این روش در شهرهای همچون شیراز و بندرعباس و تهران و مشهدو اصفهان بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.البته با توجه به مواد مصرفی باید نتیجه کار را بیان کرد.استفاده از مواد بی کیفیت برای مصرف کننده نه تنها مفید نیست قطعا باعث آسیب مو میشود. حتما در استفاده از مواد ریباندینگ مو نهایت دقت را لحاض فرمایید.

<a data-ail=
کراتینه مو پرسونال” width=”800″ height=”450″ /> قیمت کراتین مو پرسونال

هزینه ریباندینگ مو در شیراز

در شیراز به دلیل وفور مواد کراتین مو مواد صافی همچون ریباندینگ شیسیدو هزینه ریباندینگ مو نسبت به شهرهای دیگر کاهش قابل توجه داشته است. البته باید دقت داشت در انتخاب مواد ریباندینگ و صافی نهایت دقت لازم است اما نکته مهم تجربه متخصص در زمینه مو است .هستند کسانی که به دلیل نداشتن تجربه و فقط به دلیل گرفتن مشتری قیمت را برای مشتری پایین عرضه میکنند و همین عامل باعث عواقب بسیار بد میشود.

هزینه ریباندینگ مو در شیراز

قیمت ریباندینگ مو در تهران

در شهر تهران بسیاری از مشتریان به مراکز خدمات صافی و کراتینه مراجعه میکنند ولی به دلیل عدم شناخت از نوع مواد صافی حاضر به پرداخت مبالغ هنگفتی میشوند.آراد کراتین برای رفاه و تضمین اصالت کالا وخدمات برای مشتریان خود اقدام به معرفی عزیزانی متخصص در نظر گرفته است که از بابت هزینه کراتینه کردن و یا ریباندینگ مو با خیال راحت به این مراکز مراجعه نمایید و از تخفیف آراد کراتین بهرمند شوید.

 

هزینه صافی ریباندینگ مو در اصفهان

در شهر زیبای اصفهان عزیزان همکار فراوانی هستند که در شغلشان بسیار متعهد هستند وحتما از مواد مواد صافی ژاپنی و یا مواد کراتینه اصل استفاده میکنند.هزینه ریباندینگ مو بستگی به طول موهای مشتری و نوع مواد استفاده شده است که در بعضی از شهر ها اگر مو تا شانه باشد 400 هزار تومان و اگر طول مو بیشتر باشد به طبع هزینه و قیمت خدمات بیشتر میشود.برای عزیزان که مشتری آراد برندینگ هستند برای کارت هدیه در شهر اصفهان که باعث تخفیف 30٪ کاهش قیمت ریباندیگ مو میشوند با مجموعه  آراد کراتین در ارتباط باشند.

ریباندینگ مو
صافی مو

مدت زمان ریباندینگ مو چقدر است؟

برحسب تجربه مدت زمان ریباندینگ مو بستگی به طول مو و استفاده از مواد صافی مناسب است که معمولا 3 ساعت به طول میکشد.اگر موهای زبر در اثر دکلر کردن و یا در اثر رنگ شدن دارید حتما قبل از خرید مواد صافی با یک متخصص یا مشاورین ما در تماس باشید.

آیا ریباندینگ مو مضر است؟

بسیاری از مشتریان ما سوالی میپرسند آیا استفاده از مواد صافی یا کراتینه برای مو مضر است؟ خب باید در پاسخ به این سوال باید گفت استفاده از مواد شیمیایی و گرما چناچنچه به مدت زیاد استفاده شود قطعا باعث آسیب فروان به ساقه های مو میشود حتما باید در استفاده از مواد شیمیایی برای احیای مو پیش یک متخصص مراجعه کرد زیرا این عزیزان هم دارای مدرک لازم و هم تجربه و هم ابزار مناسب برای انجام چنین خدماتی هستند.

آیا ریباندینگ مو مضر است؟

نکات مهم پس از کراتینه کردن و یا صافی مو

بسیار عزیزان بعد از کراتین تراپی سوالی دارند که میشود مدت زمان احیای مو بیشتر شود ؟در پاسخ به این عزیزان باید گفت بله اگر از ماسک مو کراتینه مناسب و شامپو فاقد سولفات استفاده کنید حتما مدت درمان مو بیشتر میشود زیرا سولفات باعث از بین بردن کراتین مو میشود و در نتیجه زبری مو را در پی خواهد داشت.

معرفی چند مارک صافی خوب در بازار ایران

شاید برایتان مهم باشد چه مارک خوبی برای صافی مو شما پیشنهاد میدهید؟بر حسب تجربه بسیاری از مارک های معتبر در بازار ایران فعالیت چشمگیری داشتند که متاسفانه به دلیل عده ایی سو استفاده کننده با مواد تقلبی روانه بازار شده است.آراد کراتین چند مارک اصل به تضمین اصالت کالا برای مشتریان خود در نظر گرفته است که به صورت ارسال رایگان در اخیار عزیزان میگذارد.

 

نکات مهم در استفاده از مواد ریباندینگ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما