قیمت کراتین بیو تانیکس پرایم(Bio tanix Prime)

این روزها بسیاری از محصولات کراتینه مو برزیلی در جهان معرفی میشود.امروز با یک کراتینه مو کراتین عالی بیو تانیکس پرایم(Bio tanix Prime) آشنا میشویم. در این مقاله به بررسی تخصصی( Bio tanix Prime)کراتین بیو تانیکس پرایم خواهیم پرداخت و به مزایای استفاده و معایب این کراتینه برزیلی مو بیشتر آشنا خواهیم شد.

بیو تانیکس پرایم

 

 

کراتین بیو تانیکس پرایم را بهتر بشناسیم:

 کراتین بیو تانیکس پرایم دارای فناوری (Force Plastia) است که با آزاد سازی پیوندهای هیدروژن روی مو ، روی اسیدهای PH تأثیر درونی دارد. همراه با آمینو اسیدها تا 100٪ صاف کردن بدون آسیب و رنگ آمیزی ناخواسته مو را به راحتی و بی خطر فراهم می کند.از این رو این محصول برای موهای فر آفریقایی بسیار مناسب است.این محصول کمک شایانی به آبرسانی و رفع وزی مو میکند.از مزایای کراتین بیوتانیکس پرایم نداشتن و بو گازاست و نیازی به قرطینه ندارد که این مسله بسیار مهم است.

بیو تانیکس پرایم اصلی

 مزایای استفاده از کراتین بیو تانیکس :

هر محصولی دارای معایبی و محاسنی است.کراتین بیوتانیکس هم دارای مزایایی است. ازجمله این کراتینه مو کاملا گیاهی است وهمین مسله باعث میشود به مو آسیب نزد از دیگر مزایای استفاده این محصول برای انوع مو ها مناسب است.البته اگر موهای خشک و زبر ناشی از دکلره یا رنگ شده داریم بهتر از محصولات دیگری کراتین استفاده کنیم.حتما قبل از انتخاب محصول با یک مشاوره متخصص صحبت کنید انتخاب یک محصول عالی بسیار مهم و حیاتی است.

کراتین بیوتانیکس

 روش استفاده از کراتین بیو تانیکس:

در ابتدا باید موها را با شامپوی قبل دوبار هر دفعه 5 دقیقه خوب شسشتو دهیم.سپس با یک سشوار موها را 80% خشک میکنیم .در این مرحله موها را به 4 قسمت مساوی تقسیم میکنیم و با فصله یک سانت شروع به گذاشتن مواد کراتین برروی مو میکنیم . نکته مهم در این مرحله هرگز کف سر به مواد نباید آغشته شود. سپس به مدت 50 دقیقه مکث کرده و شروع به اتو کشی میکنیم. نکته مهم لایه های مو بسیار نازک باید در نظر گرفته شود.در مرحله آخر بعد خنک شدن مو با ماسک تثبیت مو را شسشتو داده و باد سشوار خشک میکنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما