چرا قیمت مواد کراتینه مو در دیجی کالا بالا است|گرانفروشی ترین کالا 2019

از مقایسه قیمت مواد کراتینه مو (Keratinized Hair Materials)در بقیه فروشگاه ها به این نکته پی میبریم قیمت مواد کراتینه مو در دیجی کالا بسیار بالا تر میباشد.در این مقاله قصد داریم علت افزایش قیمت ناگهانی در در دیجی کالا را بررسی کنیم؟در این روزگار که اقتصاد برروی مردم فشار بسیاری وارد کرده است علت گرانفروشی مواد کراتینه در دیجی کالا امری بسیار غیر عادی است هرچند بسیار از عزیزان قیمت محصولات کراتین مو را نمیدانند.

 قیمت مواد کراتینه مو در دیجی کالا
کادیوو اصل

قیمت مواد کراتینه مو در دیجی کالا

در سایت دیجی کالا اکثر فروشندگان با علم که اینکه این وب سایت یک سایت فروشگاهی پر بازدید است قیمت خود را چند برابر میفروشند مثلا شما قیمت ماسک مو کراتینه در دیجی کالا اگر 80هزار تومان باشد شما به راحتی میتوانید در بازار همان ماسک مو کراتینه را با قیمت کمتر تهیه نمایید.قیمت مواد کراتینه مو در دیجی کالا بستگی  وجود ان کالا در بازار دارد که اگر کم باشد قطعا گرانتر است.

انواع کراتینه مو

به طور کلی دو دسته مواد کراتینه مو موجود است . یک جور کراتینه تنها موهای مصدوم ناشی از دکلره و بقیه مواد شیمیایی را احیاء می‌نماید . این گونه کراتینه بسته به میزان زخم دیدگی موی غالبا می بایست در یک سری نوبت صورت بپذیرد تا فعالیت احیاء به خیر صورت بپذیرد . این گونه کراتینه نظیر ویتامینه کردن می باشد و ولی اثر آن از ویتامینه محسوس‌تر میباشد . جور دیگری از کراتینه  مو موجود هست که علاوه بر احیاء موهای سوخته و مجروح , خواص صاف کنندگی هم دارا است . به این نوع کراتینه اصطلاحا کراتینه برزیلی گفته می‌گردد و در شرایطی‌که شما صرفا میخواهید آسیب دیدگی موهای خویش را رفع فرمایید و خواستار موهای صاف و شلاقی نیستید کراتینه گونه نخستین یعنی کراتینه احیاء مورد مطلوب شما هست . ولی در‌حالتی که خواستار احیاء مو به علاوه صاف و ابریشمی کردن آن می باشید , کراتین برزیلی گزینه بسیار مطلوب برای شما خواهد بود.در کل کراتین ماده دارای اهمیت باسازی موی احیا موی می باشد که می بایست به صورت تخصصی و رشته ایی صورت پذیرد . که در اثر حرارت اتو کشی کراتین درون مو رفته و کراتین باعث بازسازی موهای اسیب دیده میشود.استفاده از ماسک مو کراتینه راه حل بسیار مناسبی برای این نوع موها است.

کراتینه مو پرسونال
قیمت کراتین مو پرسونال

برسی تخصصی مواد کراتينه مو پرسونال و علت افزایش قیمت مواد کراتینه مو در دیجی کالا

قیمت مواد کراتینه پرسونال در بعضی از وب سایت های  به اصلاح معتبر حدود 3 میلیون میباشد که شما عزیزان میتوانید همین محصول را قیمت بسیار مناسبتر از مجموعه بازرگانی آراد کراتین تهییه نمایید.

و به صورت رایگان از مشاورین ما بهرمند شوید.

پرسونال با منفعت گیری از آخری تکلونوژری روز عالم کراتین را به مقدار یک میکرون ریز نموده است . این تکنولوژی دگرگون سازی بزرگی در امداد به ساقه مو برای جذب هرچه خوبتر مواد پروتئین می‌نماید . ماندگاری این محصول عالی دستکم تا ۴ ماه بوده و در‌این مواد از کلرید سدیم , پارابن , سوافات استعمال نشده است. .

کراتین مو چیست؟

ازنظر علمی کراتین یک پروتئین مضاعف کارکشته است که در پوست , مو , ناخن و دندان موجود است , روزمره میلیونها سلول کراتین پایین فشارهای عصبی , خل وچل , محیطی ورژیم‌های ضروری در تن ما از در میان میروند . کراتین در صنعت به صورت مایع درآمده وجایگزین کراتین ارگانیک میگردد که موقعیت ارتجاعی , استحکام وسلامت را به مو گشوده می‌گرداند . کراتین باطن مو بستگی به موقعیت جغرافیایی , رنگ موی و پوست دارااست . کراتین یک جور فیبر پروتئینی میباشد که با ارتقاء سن , انجام کار رنگ و فر و مش مداوم این ماده کلیدی , مبتلا جراحت شده و از دربین می رود , کراتین یک پروتئین دشوار و نرم است . وقتی که موهای مااسیب دیده , کم آب و آسیب پذیر میشود , کراتین منجر مراقبت لطافت بدنه مو میگردد , ویک لایه روی مولکول‌های مو میدهدو مایع کورتکس درون مو پس از کار کراتین تغییر تحول نکرده و ساختار مو را از درون عوض می‌نماید و سپس روی مولکولها ی مو از خارج قفل میشود . برای جبران ای ناسیب  دیدگی از کراتین پرسونال به کار گیری می‌کنیم که شادابی و ویتامین اضطراری را به مو بدهد

.

کادیوو برزیلی کاکائو
کادیوو اصل

قیمت مواد کراتینه مو  در دیجی کالا 

پک کامل کادیوو شامل 1 عدد ماسک مو و یک عدد شامپو  میباشد که در اکثر پب سایت ها با قیمت بالا بفروش میرسدجدود قیمت 2800000 توامان است..قیمت مواد کراتینه برزیلی کادیوو در آراد کراتین بسیار مناسبتر است.

کادیوو با منفعت گیری از فرمولاسیون نو خویش توانسته است فقط کراتینه مو جود در دنیا باشد که سوای به کارگیری از ماده شیمیایی فرمالدئید و صرفا با به کارگیری از مواد ارگانیک , فقط در پهنا یک ساعت موهایی صاف و ابریشمی را به شما کادو دهد . شامپو با خواص بازی با PH برابر با 9 , موجب گشوده شدن پوشش شاخه موی شده و مهیا جذب اجزای فعال محلول کراتین خواهد شد . محلول کراتین کادیوو با خواص اسیدی و PH برابر با 2/8 , موجب کاهش شدید حجم موهای وزدار و همینطور سبب جذب ویتامین‏های کراتین به موهای مصدوم و در سود احیای دوباره آن‏ها می‏شوداستفاده از ماسک وضعیت دهنده پرقدرت با PH برابر با 4/5 , سبب متعادل شدن PH مو خواهد شد . هنگام استعمال از اتوی صاف کننده موی , گرما سبب تحریک اجزای محلول احیا کننده کراتین شده و در فیض منجر کاهش حجم موی , تر و تمیز شدن سرشاخه‏های موی , تولید سطحی صاف و در غایت موجب منعکس شدن فروغ و روشنایی و باعث به درخشندگی موی می‏گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما