قیمت کراتین zero اصلی

یکی از کراتینه مو که بسیار عملکرد عالی برروی مو دارد کراتین (Brazilian Blowout Zero) است. کراتین zero به دلیل داشتن مواد کاملا گیاهی اثر مطلوبی بر مو دارد.اصولا همه ما میدانیم استفاده از مواد کراتین گیاهی همچون کراتین هونما تلخ یا کراتین هونما سبز یا کراتین (Brazilian Blowout Zero)به دلیل داشتن ترکیبات گیاهی و عدم استفاده از مواد نگه دارنده رضایت بیشتری از مشتری جلب میشود.

کراتین zero

آیا  ماده کراتین  در کراتین زیرو (Brazilian Blowout Zero) برزیل وجود دارد؟

کراتین مو (Brazilian Blowout Zero) با استفاده از اسید آمینه گیاهی به عنوان ماده موثره ، درمان صاف کننده خود را توسعه داده است. با این کار Blowout Brazilian باعث ایجاد کراتین برای دستیابی به نتایج صاف کننده خود نمی شود. کراتین برزیل یک پوشش پروتئینی بر روی مو قرار می دهد که به کاهش حجم و حجم و همچنین فر دادن کمک می کند.

 

آیا فرمالدئید  در کراتین (Brazilian Blowout Zero) برزیلی وجود دارد؟

سازمان غذا و دارو (FDA) هشدار می دهد کراتین zero برزیلی و سایر محصولات صاف کننده مو می تواند عوارض جانبی جدی به همراه داشته باشد. علائم در آرایشگران و سایر افرادی که با این روش های درمانی کار می کنند بیشتر دیده می شود. یک مطالعه مقایسه ای نشان داد که کراتین zero برزیل تقریباً 12 درصد فرمالدئید دارد.

آیا درمان کراتینه برزیل زیرو برای موهای سیاه خوب است؟

درمان به تقویت پیوندهای کراتینه در مو کمک می کند تا موها خود را ترمیم کنند. هنگامی که کراتین قادر به بازسازی است ، این نه تنها به صاف شدن مو کمک می کند ، بلکه به شما کمک می کند تا از رطوبت وز شود. یک راه حل کاملاً توصیه شده برای خانمهایی که دارای موهای فر آفریاقایی هستند..

کراتین برزیلی زیرو

ویزیگی های مهم کراتین برزیلی زیرو:

  1. افزایش درخشنگی مو بعد از استفاده
  2. رقع موخوره
  3. ماندگاری بالا
  4. مناسب برای انواع موها
  5. احیا کننده قوی موهای آسیب دیده
  6. مناسب برای موهای آقایان و خانمها
  7. آبرسان قوی

بعد از استفاده ازکراتین zero باید چه نکاتی را عایت کنیم؟

پس از استفاده از هر نوع کراتین مو و هرنوع درمان مو باید از شامئو و ماسک های فاقد سدیم و فاقد سولفات استفاده کنیم. مراقبت های بعد از کراتین کردن مو بسیار مهم و حیاتی هستند.کراتین zeroهم از این قانون تبعیت میکند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما