قیمت ارگان تراپی مو

یکی از درمانهای موثر مو استفاده از محصولاتی هست که دارای روغن آرگان هستند. این نوع تراپی ها که به اصلاح ارگان تراپی گفته میشود باعث درخشش و مستحکم شدن مو میشود. بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی که در زمینه مو فعالیت دارند محصولات زیادی از جمله روغن آرگان تولیید میکنند که مصرف کننده بعد از استفاده موهای بسیار خوشحالتی خواهد داشت. در این مقاله به بررسی فواید روغن آرگان و ارگان تراپی مو خواهیم پرداخت.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

روغن آرگان اصلی

فواید و کاربردهای روغن آرگان:

روغن آرگان برای قرن ها یکی از غذاهای اصلی مراکش بوده است – نه تنها به دلیل عطر و طعم ظریف ، بلکه همچنین به دلیل بو و مزایای بالقوه سلامتی آن.این روغن گیاهی که به طور طبیعی وجود دارد از هسته میوه درخت آرگان گرفته می شود.اگرچه بومی مراکش است ، اما اکنون روغن آرگان در سرتاسر جهان برای کاربردهای مختلف آشپزی ، آرایشی و دارویی استفاده می شود.

 ارگان تراپی مو

  • حاوی مواد مغذی ضروری است

روغن آرگان در درجه اول از اسیدهای چرب و انواع ترکیبات فنلی تشکیل شده است.

بیشتر محتوای چربی روغن آرگان از اسید اولئیک و لینولئیک حاصل می شود.

تقریباً 29–36٪ محتوای اسیدهای چرب روغن آرگان از اسید لینولئیک یا امگا 6 حاصل می شود ، و این منبع خوبی از این ماده مغذی ضروری است.

اسید اولئیک ، اگرچه ضروری نیست ، اما 43-49٪ از ترکیب اسیدهای چرب روغن آرگان را تشکیل می دهد و همچنین یک چربی بسیار سالم است. اسید اولئیک که در روغن زیتون نیز یافت می شود ، به دلیل تأثیر مثبت آن بر سلامت قلب مشهور است.علاوه بر این ، روغن آرگان منبع غنی از ویتامین E است که برای سلامت پوست ، مو و چشم مورد نیاز است. این ویتامین همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است .

شامپو ارگان

 

  • استفاده از روغن ارگان برای مو:

شما می توانید روغن آرگان را به طور مستقیم روی موهای خشک یا مرطوب بمالید تا رطوبت را بهبود ببخشد ، شکستگی را کاهش دهد یا وز کند.

همچنین گاهی در شامپوها یا نرم کننده ها نیز گنجانده می شود.اگر اولین بار است که از آن استفاده می کنید ، با مقدار کمی شروع کنید تا ببینید واکنش موهای شما چیست. اگر ریشه طبیعی روغنی دارید ، آرگان را فقط در انتهای موهای خود بمالید تا از داشتن موهای چرب جلوگیری کنید.ارگان تراپی مو یکی از روشهای ارزان برای درمان مو است.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما