قیمت دستگاه فوتون لیز اکستریم Photon Lizzie Extreme

امروزه ابزارها و دستگاه های زیادی برای درمان مو تولید میشود که هریک با توجه به تکنولوژی ساخته شده میتوانند به روند درمان مو کمک کنند.در این مقاله قصد داریم  دستگاه فوتون لیز اکستریم(Photon Lizzie Extreme) را مورد بررسی قرار میدهیم و با کارایی این دستگاه جدید را آشنا شویم.فوتون لیز اکستریم دارای مدلهای مختلفی دربازارهای جهانی است که خوشبختانه کمپانی آراد کراتین توانسته تعداد محدودی از این دستگاه عالی را در ایران آورده و در اختیار همکاران قرار دهد.

فوتون لیز اکستریم
آشنایی با دستگاه فوتون لیز اکستریم

 

 

آشنایی با دستگاه فوتون لیز اکستریم

Photon Lizze مجهز به فناوری بالایی است که قادر به ارائه نتایج چشمگیر در تارهای مو است. دلیل این امر آن است که امواج نور آبی 450 نانومتری آن در تماس مستقیم با کوتیکول مو قرار گرفته و نتایج ماندگارتر و شگفت انگیزی را بدست می آورند. هنگامی که لیزر با مو تماس می گیرد ، واکنش های شیمیایی بین ترکیبات محصول توزیع شده در مو را آغاز می کند و اثر آن را افزایش می دهد و از طریق نفوذ و تثبیت محصول در الیاف مو ، ماندگاری آن را افزایش می دهد.

فوتون لیز

 

 کارایی نور ها در دستگاه فوتون لیز اکستریم

 

BLUE LED LIGHT : برای درمان مویرگی با ایمنی و اثربخشی بیشتر ، تأمین اشعه از نور سرد ، سالم سازی روش هایی مانند صاف کردن ، آبرسانی و آرامش استفاده می شود. برای استفاده از Photon Lizze ، کراتینه را به مو برمی گرداند. این یک شتاب دهنده برس پیشرونده سیستم فوتونیک است. برس نهایی؛ رنگها balaiagens؛ آرامش هیدراتاسیون بازسازی و صاف کردن.
RED LED LIGHT : مویرگ LED برای هر نوع ریزش مو مستقل از علت نشان داده می شود زیرا با انجام (PHOTOBIOSTIMULATION) عمل می کند. نور به محل اعمال شده نفوذ می کند ، به سلول ها می رسد و متابولیسم شما را تحریک می کند. این به معنی استفاده بهتر از مواد مغذی ، دفع بهتر سموم ، تسریع تقسیم سلول ، تسریع رشد اپیتلیال با بهبود بهتر ، افزایش سنتز پروتئین ، کاهش التهاب و  باعث تحریک رشد مو است.

 

آموزش دستگاه فوتون لیز اکستریم

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما