قیمت پروتئین مو ریچی در تهران (Protein richee)

درمانهای زیادی برای مو های آسیب دیده ابداع شده است. یکی از این درمانها پروتئین تراپی مو است که هدف آن احیا و باسازی مو است. یکی از محصولات درمانی مو پروتئین مو ریچی(Protein richee) است که تاثیر باورنکردنی در احیاو بازسازی مو دارد. دراین نوع درمان هدف ما آبرسانی و رفع کدر بودن مو است.پروتئین مو ریچی یکی از محولان بسیار فوقالعاده عالی است که درخشندگی موهای ما را فراهم میکند.با ما همراه باشید با بررسی تخصصی این محصول.

 پروتئین مو ریچی

معرفی پروتئین مو ریچی:


 پروتئین مو ریچی (Protein richee ) با رنگدانه های بنفش که از کمرنگ شدن و زردی مو جلوگیری می کند ، این محصول برای ایجاد اثر صاف با حرکت طبیعی و حالت موهای راحت ، حتی روی موهای بلوند ،در بازار ارائه شد.این محصول همچنین دارای  10 برتری نسبت به رقبا برای درمان مو ایجاد می کند. مو پروتئین مو ریچی فرموله شده با اسیدهای آمینه ، کراتین و پروتئین ها برای کمک به درمان کامل مو.

شامپوی پاک کننده عمیق

شامپوی پاک کننده قوی ریچی:

شامپوی شماره یک پروتئین مو ریچی  قبل از درمان موها را عمیق تمیز می کندو  فرمول غنی شده با اسیدهای آمینه که باعث پاکسازی عمیق و جایگزینی مواد مغذی مو میشود.در این مرحله ما موها را دوبار به مدت 5 دقیقه شستشو میدهیم و سپس با سشوار کاملا خشک میکنیم.این شامپو به دلیل ترکیبات عالی موها را از آلودگی کاملا پاک کرده و برای پروتئین تراپی آماده میکند.

شماره 2 پروتیین ریچی

 پروتئین مو ریچی شماره 2:

 

در این مرحله مواد  پروتئین مو ریچی را قبل از استفاده تکان دهید. از ریشه تا انتها موهای مرطوب کنید، مواد را به صورت لایه به لایه به مو با کمک برس و شانه بزنید ، مدت مکث مواد 50 دقیه الی 90 دقیه است.این محلول از زردی موهای بلوند جلوگیری میکند.بعد از زمان مکث باید کاملا موها را خشک کرده و با یک اتو حرفه ایی 10 الی 15 بار اتو کشی کنیم.حتما برای اتو کشی از لایه های نازک مو را انتخاب کنید.

ماسک تثبیت پروتیین مو ریچی

ماسک تثبیت پروتئین مو ریچی:

در مرحله آخر بعد از اینکه موها کاملا خشک شدن با ماسک تثبیت موها را شستشو میدهیم و در آخر با سشوار خشک میکنیم . نکات مهم بعد از هر تراپی مو مراقبت  از مو است. استفاده از شامپو و ماسک فری سولفات بسیار ضروری هست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما