نحوه خوابیدن بعد از درمان کراتینه

درمان کراتینه می تواند موهای شما را صاف ، براق و بدون وز کند.با این حال ، شما باید از موهای خود در برابر چین و چروک در 3 روز اول پس از درمان خود محافظت کنید ، از جمله در هنگام خواب. خوشبختانه محافظت از موهای شما با خوابیدن روی یک روبالشتی ابریشمی آسان است. سپس ، با استفاده از اتوی صاف کننده ، چین و چروک هایی را که هنگام خواب روی می دهد صاف کنید. علاوه بر این ، از موهای خود به خوبی مراقبت کنید تا نتایج زیبایی و زیبایی کراتینه را حفظ کنید.

 

نحوه خوابیدن بعد از درمان کراتینه

 

 

هنگام خواب موهای خود را پایین بگذارید. موهای شما باید در 3 روز اول کاملاً صاف باشد بنابراین روند درمانی تعیین می شود. کلاه خواب ، گیره مو و کش مو باعث ایجاد چین و چروک یا موج در موهای شما می شود ، بنابراین آنها را کنار بگذارید. در عوض ، هنگام خواب موهای خود را پایین بگذارید. 

  • اگر موهای شما تا شده باشد ، جایی که چین خورده است چین ایجاد می کند. این بدان معناست که شما نمی توانید از هر نوع گیره مو یا کلاه استفاده کنید ، حتی اگر ازکش مو برای مدل دم اسبی استفاده نکنید.

 

بالشت ابریشمی

 

 

یک جلد بالش ابریشمی یا ساتن تهیه کنید تا از ایجاد چین و چروک جلوگیری کند. ابریشم صاف است ، بنابراین اصطکاک بین موهای شما و روبالشت را کاهش می دهد. به دنبال یک روبالشتی باشید که 100٪ ابریشم یا ساتن باشد تا از موهای شما محافظت کند. جای بالش را روی تمام بالشهایی که می خوابید جایگزین کنید. 

  • به خاطر داشته باشید که یک بالش نخی ممکن است باعث وز شدن مو شود یا ممکن است نتایج شما را خراب کند.

 

 

موهای خود را به محض بیدار شدن شانه بزنید تا صاف و صاف باشد. موهای شما هنگام بیدار شدن احتمالاً کمی نامرتب و نامرتب خواهد بود. این اشکالی ندارد ، اما مهم است که هرچه سریعتر آنرا صاف کنید تا نتایج درمان شما خراب نشود. برس خود را از طریق موهای خود بکشید تا گره ها از بین برود و موهای شما صاف شود. 

  • به دلیل درمان ، موهای شما نباید خیلی گره خورده یا کرک باشد.
  • قبل از برس زدن هیچ نوع محصول مو را روی آن اسپری نکنید.

 

 

موهای خود را پس از برس زدن بررسی کنید تا از براق بودن آن اطمینان حاصل کنید. در حالی که روبالشتی ابریشمی شما را از خط چین و وز شدن به حداقل می رساند ، اما ممکن است هنوز هم اتفاق بیفتد. صبح موهای خود را با استفاده از آینه دستشویی و آینه دستی خود بررسی کنید. آینه دستی را زاویه دار کنید تا بتوانید پشت موهای خود را ببینید. در صورت مشاهده چین خوردگی ، فرورفتگی یا وز شدن مو ، از اتوی مو برای رفع آنها استفاده کنید. 

  • مطمئن شوید که موهای شما کاملا صاف و بدون چین و چروک است. حتی یک فرورفتگی کوچک نیز باید با صاف کننده مو صاف شود زیرا بعد از شروع درمان در موهای شما باقی می ماند.

 

اگر هنگام خواب عرق می کنید موهایتان را با سشوار خشک کنید. عرق کردن هنگام خواب طبیعی است ، بنابراین اگر صبح موهایتان خیس است نگران نباشید. فقط اطمینان حاصل کنید که آن را در اسرع وقت خشک کنید. سشوار خود را روی یک درجه حرارت متوسط ​​تنظیم کنید ، سپس موهای خود را خشک کنید تا کاملا خشک شود. 

از استفاده از حرارت زیاد خودداری کنید زیرا باعث آسیب بیشتر به موهای شما می شود. به یک حرارت متوسط ​​بسنده کنید و سعی کنید از یک محصول محافظت کننده در برابر حرارت استفاده کنید تا آسیب به حداقل برسد.

 

 

از اتو مو برای صاف کردن چین و چروک یا موخوره در 3 روز اول استفاده کنید. واقعاً مهم است که به محض دیدن چین و چروک ها را صاف کنید. این می تواند به مجموعه درمان کراتینه شما کمک کند تا موهای شما صاف و بدون وز باشد. اتو مو خود را 1 یا 2 بار روی موهای خود قرار دهید تا موهای شما صاف شود. 

  • در 3 روز اول هر بار که متوجه چین خوردگی ، موج یا وز شدن شدید از اتوی مو خود استفاده کنید. در غیر این صورت ، ممکن است درمان کراتینه شما تنظیم نشود.

در 3 روز اول موهای خود را لمس کنید و برس بزنید. اشکالی ندارد که گاهی موهای خود را شانه بزنید تا به صاف کردن موهایتان کمک کند. با این وجود شانه زدن ، لمس کردن یا بازی با موهای شما می تواند چین ، چین و چروک یا فرورفتگی در مو ایجاد کند. این به نتایج درمان شما آسیب می رساند. موهای خود را برای 3 روز اول تنها بگذارید مگر در مواقعی که چین و چروک می کشید یا موخوره می کشید. 

  • بعد از 3 روز اشکال ندارد که موهای خود را به همان اندازه که دوست دارید شانه بزنید.

.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما