بهترین اولاپلکس 2020

اولاپلکس چیست؟

اولاپلکس ریموور نیست . اولاپلکس کراتین نیست . اولاپلکس دکلره نیست .
فرمول اولاپلکس به طور کامل اختصاصی می‌باشد و با هیچ پلکس دیگری قابل مقایسه نیست اولاپلکس پیوندهای دی سولفیدی موی را ترمیم می نماید .

 

اولاپلکس
اولاپلکس اصلی

اولاپلکس در واقع همگی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ , اتوی موی , رنگ , دکلره و . . . را برقرار می نماید . و این قابلیت را به کسانی که دارنده موهای فوق العاده مصدوم ای می باشند , میدهد که به راحتی موهای خویش را به هر رنگی که می‌خواهند در آورند , بدون نگرانی ازبین رفتن مو دوباره و ضمن این که اسیب دیدگی قبلیشان نیز از بین میرود اولاپلکس در واقع اعجاز در رنگ است , که‌این ضمانت رو به شما میده که موها فارغ از اسیب به روشنترین مبنا برسه ومناسب موهای مشکی وشرابی شده برساند وضعیف اولاپلکس این حالت رو به شما میده که موها را بلوند فرمائید ولی تماما گوناگون وکاملا درخشان. اولاپلکس چه است اولاپلکس مال سرزمین ایالات متحده و نوآوری دکتر معالج اریک بریسلی ( دکترای مواد ) و پزشک معالج کریگ هوگر ( دکترای شیمی ) می باشد اولاپلکس فاقد سیلیکون , سولفات , آلدئید , فتالات و DEA می‌باشد . در ساختار اولاپلکس روغن نیست . پس تماما معین است که با بقیه موادی که تا قبل از این در بازار بوده یا این که مواد شبیه بقیه برندها تفاوت چشمگیری دارااست . اولاپلکس در واقع کلیه پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ , اتوی موی , رنگ و دکلره را مجددا برقرار می نماید

اولاپکس اورجینال
اولاپلکس اصلی

 

اینکه بی رنگ کردن یا به اصلاح خودمان دکلره کردن ، به سلامت مو آسیب میرساند یک راز نیست. خوشبختانه با ظهور محصولاتی همچون اولاپلکس می توان از آسیب ناشی از bleach محافظت و پیوند سلولهای مو را مستحکم تر کرد. Bleach و highlight با نفوذ به فولیکول های مو رنگدانه های مو را از بین میبرند. به این پروسه دکلره (decolourises)یا بیرنگ سازی گفته می شود. اگر ماده سفید کننده طولانی مدت روی مو بماند ، بیرنگی تا سفیدی کامل مو ادامه پیدا می کند.

Bleaching رطوبت مو را ازبین میبرد و باعث خشکی ، شکنندگی و موخوره می شود.

بهترین اولاپلکس 202
اولاپلکس

با olaplex بدون نگرانی ازآرایشگر خود رنگ روشن تر بخواهید.

Olaplexانقلابی در درمان مو است ، که رویای شما را درباره موی روشن و سالم محقق می سازد و قبل از به وجود آمدن آسیب های شیمیایی از پیوند مولوکولی موها محافظت می کند. 3 نوع Olaplex تولید شده که نوع سوم آن مخصوص استفاده در منزل است. و نوع اول و دوم آن در رنگ یا مواد دکلره ریخته می شود.تنها اشکال زمانی پیش می آید که مقدار زیادی از آن به همراه روشن کننده استفاده کنید
استفاده از آن بسیار آسان است. Olaplex شماره 1 را مستقیما با رنگ یا روشن کننده مخلوط می کنند. بعد از شستن رنگ مو از سر Olaplex شماره 2 استفاده می شود. در کمتر از 5 دقیقه باید آن را شسته و شامپو و نرم کننده استفاده کنید. یا می توانید با شامپو نشورید و از یک لوسیون استفاده کنید.
این محصول روی تمامی موها از هر نژادی تست شده و اثر دارد مثل آسیایی، قفقازی ، آفریقایی، اروپایی. شماره یک آن دارای بالاترین غلظت است و توسط آرایشگر و متخصص استفاده می شود و به مخلوط رنگ مو اضافه می شود.به مو ها نفوذ و پروسه رنگ را راحت تر کرده و از آسیب جلوگیری می کند. همچنین موهای آسیب دیده را مجددا بازسازی می کند.
شماره دو آن توسط آرایشگر و متخصص بعد از پایان رنگ کردن مو استفاده می شود.
شماره سه آن جهت تکمیل کار سالن و تا مراجعه بعدی به سالن ، مخصوص استفاده در منزل است. توجه داشته باشد که پس از استفاده از Olaplex موهایتان را با شامو بشویید و سپس مطابق معمول از نرم کننده استفاده نمایید. این ماده یک مرطوب کننده یا سرم موی بعد از حمام نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما