ارزانترین قیمت نانو بوتاکس پرایم دربازار

یکی از روشهای درمانی مو ه بسیار موثر است بوتاکس کردن مو است.روشی برای احیای موهای آسیب دیده در این روش ما بدنبال احیای موهای سوخته هستیم. سازندگاننانو بوتاکس پرایم از تکنولوژی نانو بهره گرفته اند و همین امرباعث شده مقدار تاثیرنانو بوتاکس پرایم برروی مو بسیار بیشتر شده باشد.با ما همراه باشید با آشنایی بیشتر با نانو بوتاکس پرایم .

بوتاکس مو بیو تانیکس پرایم
آشنایی با بوتاکس مو بیو تانیکس پرایم

آشنایی با بوتاکس مو بیو تانیکس پرایم:

بوتاکس مو بیو تانیکس پرایم(Prime bio tanix botox) برای ترمیم تونر و کاهش حجم تارهای مو ساخته شده است. فرمول آن ترکیبی از اسیدها و مواد درمانی بسیار قوی مانند: روغن مورومورو است که باعث تقویت عملکرد آنتی اکسیدانی و تغذیه کامل مو می شود باکنوکارپوس ، یک ماده مرطوب کننده و نرم کننده قدرتمند ، یک لایه محافظ ایجاد می کند ، باعث حفظ رطوبت و مهر و موم کوتیکول مو می شود.

با فرمولهای فعال نوآورانه ، حجم را کاهش می دهد ، موخوره را کاهش می دهد ، موها را با ظاهری صاف و سالم حفظ می کند ، و هنوز هم رنگ موی کنترل شده و تازه ای را ارائه می دهد.

 

نانو بوتاکس پرایم

 

فن آوری نانو بوتاکس پرایم از چیست:

  • اسید تانیک: یک ترکیب طبیعی از پوست درخت  (Acacia Negra) استخراج می شود. به عنوان یک محصول سازگار با محیط زیست ، منجر به خطرات سلامتی نمی شود. این عمل در ساقه مو باعث آزاد شدن هیدروژن و ایجاد عدم تعادل داخلی می شود که نتیجه آن اثر صاف کردن مو است. ترکیب فنلی ، حاصل از متابولیسم ثانویه گیاهان ؛ به عنوان پلیمرهای محلول در آب که پروتئین ها را رسوب می دهند تعریف می شود.
  • هیالورونیک: عمل ضد پیری. شکاف های کوتیکول را پر می کند. یک پوشش خارجی ایجاد کنید که به حفظ آب بدن کمک کند. به حفظ یکپارچگی الیاف و همچنین مویرگها کمک می کند. این اثر سلامتی مو را حفظ می کندو آن را طبیعی ، انعطاف پذیر با درخشش شدید نگه می دارد.
  • روغن زیتون: روغن اوژون سرشار از اسیدهای چرب امگا 9 ، ضروری برای درمان مو ، در درمان موهای آسیب دیده بسیار عالی است. این روغن کمک می کند تا درخشش و نرمی ایجاد شود ، و باعث ابریشمی شدت مو می شود و به حفظ الیاف مو کمک می کند. در بازسازی موهایی که به گرمای شدید از سشوار یا اتو صاف نیاز دارند و برای رنگ آمیزی حرفه ای و خدمات شیمیایی حرفه ای کمک می کند.

بوتاکس اصلی بیوتانیکس

 

روش استفاده ازنانو بوتاکس پرایم:

  • پس از شستن مو ، آن را با حوله خشک کرده و به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید.
  • نانو بوتاکس پرایم را به کمک یک شانه خوب به صورت بخش به بخش بمالید. بگذارید 30 دقیقه روی مو بماند ، یک کلاه پلاستیکی بگذارید ، هیچ منبع حرارتی لازم نیست.
  • بعد از زمان مکث ، کاملاً آبکشی کنید تا کل محصول خارج شود. با حولهمو را کاملا خشک کنیدسپس موها را تقسیم کنید و شروع به سشوار کشیدن و مرتب کردن تارهای مو در حالی که هنوز مرطوب هستند کنید. بخش به بخش ، محصول را بر روی مو فعال می کند و باعث درخشش شدید می شود.
  • اگر می خواهید وز مو کمتر شود ، موها را صاف از 180 درجه سانتیگراد به 200 درجه سانتیگراددر قسمتهای ریز حدود 8 بار و در انتها حداکثر 4 بار اتو کنید. نیازی به آبکشی نیست. 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما