قیمت کراتین گیاهی لونیکس2022 Lunix

در این مقاله قصد داریم بصورت کاملا تخصصی به یکی از بهترین کراتین های گیاهی که دردنیا استفاده میشود بپردازیم.کراتین لونیکس (lunix marine)کراتینی است دارای ویژگی های بسیار منحصربفردی است که عزیزانی که در حرفه درمان ما بصورت تخصصی فعالیت دارند از کراتین لونیکس بسیار استفاده میکنند.

کراتین لونیکس
کراتین برزیلی لونیکس

بررسی تخصصی کراتین برزیلی لونیکس :

یکی از مهم ترین مزیت کراتین لونیکس که برای عزیزانی که در زمینه درمان مو فعالیت میکنند استفاده از کراتین مویی است که بدون بو و بدون گاز باشد. اگر کراتینی دارای بو و گاز نباشد قطعا فاقد فرمالین است. کراتین لونیکس به علت عدم استفاده از مواد شیمیایی کاملا بدون بو و بدون گاز بوده است و همین امر باعث محبوبیت این محصول عالی در سراسر دنیا شده است.یکی دیگر از مزایای استفاده از کراتین گیاهی لونیکس ماندگاری طولانی مدت آن  میباشد.بدین صورت که بعد از کراتینه کردن مو  مواد کراتین تا یک سال بر روی مو ماندگاری دارند.کراتین گیاهی لونیکس برای انواع مو مناسب میباشد.

 

بررسی تخصصی کراتین برزیلی لونیکس :

نکات مهم در استفاده از کراتین لونیکس:

یکی از مهترین نکات در استفاده از کراتین های اورجینال استفاده از ابزار های حرفه است. استفاه از اتو مو کراتینه حرفه ایی   .کراتین های اورجینال که در دنیا استفاده میشود از بهترین اتو مو کراتین برای اتو کشی استفاده میشود.اتو موهای کراتینه که دارای دمای واقعی 230 درجه باشند.این اتو مو کراتین ها  دارای صفحات از جنس سرامیک و یا تتتانیوم میباشد که باعث میشود گرما درون مو نفوذ کند و بدرستی درمان مو اتفاق بیافتد.

 استفاده از پلکس مو :

یکی از مشکلاتی که مو بر اثر رنگ شدن و یا دکلره شدن با ان روبرو میشود زبری است. یعنی فردی که موهای خود را رنگ میکند و یا دکلر انجام میدهد به مرور زمان متوجه زبری و خشنی در مو میشود.خب راه حل برای این مو ها چیست؟ امکان دارد بتوانیم این موها را درمان کنیم.

 

پلکس مو

 

پلکس تراپی امری مهم در درمان مو:

اگر موهای خشن و زبری دارید اگر احساس میکنید بعد از مدتی رنگ مو از بین میرود و یا مواد کراتین که استفاده کرده اید سریع اثر خود را از دست میدهد استفاده از پلکس مو را حتما به شما عزیزان پیشنهاد میدهیم. پلکس تراپی یکی از روشهای درمان مو میباشد که باعث میشود سلولهای از بین رفته مو دوباره باز سازی شود و همین امر باعث افزایش طولانی مدت رنگ مو و یا مواد کراتین مو میشود.

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما