قیمت بهترین اتو مو کراتینه

در این مقاله بررسی یکی از بهترین اتو مو کراتینه در جهان میپردازیم.خب بسیاری از اتو موها در جهان ساخته میشودخب بهتین اتو مو کراتینه چیست؟دربازارآرایشی و بهداشتی در ایران بسیاری از اتو مو کراتینه را به عنوان بهترین اتو مو کراتینه معرفی میکنند.خب واقعا از کجا تشخیص بدیم اتو مو کراتینه خوب چیست؟در ابتدا باید ببینم نیاز به اتو مو کراتین  خوب داریم؟

اتو مو لازو

اتو مو کراتینه برای چی؟

خب خیلی از وقتها از خودمان سوال میکنیم اتومو کراتینه چرا بخرم؟خب همین اتو مو که چندین سال دارم باهاش کار میکنم.سالمم هست.گرمای خوبی داره برای همه نوع کراتین هم میشه استفاده کرد. تو این اوضاع اتو مو کراتینه بخرم برای چی؟خب قبل از هرنوع تصمیم گیری ادامه مقاله را بخوانید.

 

اتو مو کراتینه خوب بشناسیم:

بسیاری از مواقع پیش برای ما آمده است موی مشتری را کراتین میکنیم بعد از مدتی موی مشتری به حالت اول برمیگردد یا وقتی موی مشتری را میشوریم به اندازه دلخواه موی  مشتری صاف نشده است

و مشتری رضایت ندارد. اولین فکر که به ذهن میرسد مواد کراتین خوب نیست.خب اگر مواد خوب نیست پس چرا بقیه نتیجه عالی از مواد میگیرن. پاسخ بسیار ساده است اتو شما گرمای دقیق برای نفوذ مواد کراتینه به مو را ندراد به همین دلیل کراتین بعد از یک مدت از بین میرود. در نتیجه مشتری ناراضی میشود.بسیاری از کراتینهای اورجینا مثل کراتین قهوه سبز هونما یا کراتین قهوه هونما  به دلیل نداشتن فرمالین نیاز به اتو حرفه ایی دارند.

اتو مو کراتینه
اتو مو کراتینه لازو

معرفی بهترین اتو مو کراتینه:

یکی از بهترین اتو های حرفه کراتینه که در بهترین سایتهای خارجی با رای بالا مشتریان بفروش میرسد اتو لازو(lazzo iron haire) است.با یک سرچ ساده متوجه میشوید که این اتو ساخت کره است صفحه سرامیک بسیار عالی دارد و دارای سیم چرخشی 360درجه است.

 

ویژگی های اتو حرفه ایی لازو:

(1) فناوری کنترل دمای هوشمند کره ای (2) درجه حرارت قابل تنظیم تا 230 درجه سانتیگراد / 450 درجه فارنهایت. (3) صفحه نمایش دیجیتال FND (120 درجه سانتیگراد 230 درجه سانتیگراد / 250 درجه فارنهایت 450 گرم). (4) ولتاژ جهانی: در هر کجای دنیا که باشید می توانید عملکرد برجسته ای کسب کنید. (5) استفاده از فناوری IRT (فناوری واکنش فوری) ، که حرارت و بازیابی فوری را تضمین می کند. (6) حالت خواب: خودکار برای استفاده در حالت آماده به کار و صرفه جویی در مصرف انرژی در مدت زمان 30 دقیقه به حالت آماده به کار بروید. (7) همراه با خاموش کردن اتوماتیک ایمن. برای کسانی که تمایل دارند خاموش کردن دستگاه های الکتریکی را فراموش کنند بسیار مفید است.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما