قیمت عمده اولاپلکس 100 و525 میلی|نماینده رسمی اولاپلکس در ایران

در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از بهترین پلکس های موجود در جهان معرفی کنیم.به عقیده  بسیاری از متخصصان مو اولاپلکس(olaplex) به عنوان معجزه درمان مو میباشد.اولاپلکس نامی مشهور در جهان است حال بررسی تخصصی این محصول عالی میپردازیم.

اولاپلکس

درمان اولپلکس چیست و آیا باید از آن بر روی موهای خود استفاده کنید؟

 

Olaplex این یک نام محبوب در بین متخصصان حوضه درمان مو  است .Olaplex چیزی شبیه یک معما است. اما برای یک محصول بسیار همه گیر و نام بسیار معروف است ، تعداد کمی از مردم می دانند که این محصول چه کاری انجام می دهد و چرا توسط بسیاری از افراد حرفه ای مو استفاده می شود.

 

1-اولا پلکس (Olaplex) برای محافظت از مو در برابر آسیب شیمیایی فرموله شده است.

اولا پلکس (Olaplex )به عنوان وسیله ای برای نگه داشتن موی مشتری در شرایط مطلوب در طی یک درمان شیمیایی(رنگ کردن مو و دکلره کردن و..) ، که به طور حتم مخربی است ، مورد پسند بسیاری از رنگ شناسان قرار گرفته است.

یوشیکو-الکسیس اوگاوا ، رنگ شناس در سالن پیر مایکل در شهر نیویورک می گوید: “گاهی اوقات – در بیشتر مواقع که ما رنگ مو را دیوانه وار استفاده می کنیم – یکپارچگی موهای مشتری به شدت آسیب دیده میبیند.” “Olaplex نه تنها از مو در برابر این فرایند برای به دست آوردن رنگ دلخواه محافظت می کند ، بلکه از آسیب بیشتر جلوگیری می کند ، مو را قوی ، سالم ،

براق می کند و همچنین به اصلاح برخی از آسیب های قبلی کمک می کند.”

اولاپلکس اورجینال

2- روشهای استفاده ازاولا پلکس (Olaplex)

در هنگام به کارگیری از دکلره هر 30 گرم دکلره نیاز به به کارگیری از 3/75 ميل از محلول شماره 1  اولا پلکس می‌باشد.

. به عبارت دیگر برای مثال چنانچه از 60 گرم دکلره با توجه به میزان و حجم مو مشتری می‌خواهید استفاده فرمائید باید7/5 میل از مایع شماره 1 را در درون  اکسیدان و پودر دکلره ریخته و فعالیت دکلره را انجام دهید.  بعد از آن پس از شستشو مواد از روی موها محلول شماره 2 را مثل ماسک مو روی موها ماساژ می‌دهیم و 15 دقیقه حوصله می‌کنیم آن گاه با آب ولرم موهای مشتری خویش را بشویید .اولاپلكس اين امكان را به افرادي كه داراي موهاي فوق العاده آسيب ديده می باشند ميدهد كه با خيال راحت موهاي خویش را به هر رنگي در آورند , بدون هیچ نگراني از آسيب دوباره موی و نيز اولاپلكس آسيب هاي قبلي را از بين خواهد برد.

3-موارد استفاده اولاپلكس

١ – به کار گیری در رنگ مو
٢ – به کار گیری در پودر دكلره

3.به کار گیری منحصرا براي اولاپلكس تراپي ( قويترين معالجه بعداز آسيب هاي ناشي از دكلره , رنگ , اتو و براشينگ مو . . . )

4-آموزش استفاده اولا پلکس در رنگ مو 

ابتدا رنگ مورد نظر بايد با اكسيدان يا فعال كننده رنگ به خوبي تركيب کنید.سپس در ازاي هر ١٠٠ ميل رنگ مقدار ٣/٧٥  ميلي ليتر (1/8 oz) از اولاپلكس شماره ١ به مخلوط رنگ اضافه شده دوباره خوب مخلوط شود .

قیمت اولاپلکس

5-آموزش استفاده اولا پلکس در پودر دکلره

برای دکلره کردن مو یا آمبره کردن ابتدا به ازای هر 30گرم پودر دکلره که با اکسیدان% 12 ترکیب کرده و سپس از اولاپلكس شماره ١ به مقدار 3/75 ميلي ليتر (1.4 oz) به مخلوط بدست آمده اضافه میکنید و ساير مراحل روشن كردن مو را انجام مي دهيد.

 

6-پلکس تراپی درمان مو موهای آسیب دیده

ابتدا موها را آبكشي (بدون شامپو و نرم كننده) کنید و با حوله (بدون سشوار) خشك گرديده تا مو ١٥ الي ٢٠ درصد رطوبت داشته باشند. مرحله بعد مقدار ١٥ ميلي ليتر (1/2 oz) از اولاپلكس شماره ١ با مقدار ٨٥ الی 100ميلي ليتر آب مقطر ( يا آب جوشانده سرد شده )در ظرف اسپري مانند خوب مخلوط کنید(به مدت ٥ دقيقه)وسپس به موها اسپري کنید و به مدت ١٠دقيقه ماساژ داده شود و بلافاصله اولاپلكس شماره ٢(به مقدار ٣٠ ميلي ليتر)به موها زده شده به مدت ٢٠ دقيقه رو به پايين ماساژ داده شود و بعد كلاه رنگ روي موها گذاشته شده و به مدت ١ الي٢ ساعت مكث کنید. و با شامپو يا نرم كننده مورد علاقه تان موها را آبكشي يا شسته و خشك كنيد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما