نانو کراتین
خانه / شامپو کراتینه مو / بهترین مارک نانو کراتین مو

بهترین مارک نانو کراتین مو

2.7/5 - (3 امتیاز)

 

یکی از مشکلات متخصصان حرفه ایی کراتینه مو بدست آوردن بهترین مارک نانو کراتین مو برای مشتریان خود است زیرا این نوع مواد کراتینه به دلیل ریز بودن کراتین موجود به راحتی وارد ساقه های مو میشوند و مو را از حالت خشکی و زبری بیرون میاورند و به همین دلیل باعث درخشندگی مو و حالت ابریشمی مو پس از استفاده از این نوع مواد کراتینه خواهند شد. در این مقاله به بررسی بهترین مارک نانو کراتین مو میپردازیم البته از لحاظ قیمت و کیفیت این نوع مواد به صورت تخصصی صحبت خواهیم کرد.

بهترین مارک نانو کراتین مو
Global Creatine-https://rebondinghair.ir

کیفیت مارک نانو کراتین مو چقدر است؟

مارک های مختلفی از مواد  نانو کراتین مو  در بازار ایران یافت میشود که بستگی به کشور سازنده و رضایت متخصصان پس از استفاده بر روی سر مشتریان میتوان به کیفیت این مواد پی برد .برای کیفیت مواد نانو کراتین شاخصه های مختلفی وجود دارد از جمله میزان صافی مو پس از استفاده و یا میزان احیای مو رنگ شده یا دکلره شده و از مهمتر میزان ماندگاری مواد نانو کراتین مو بر روی سر مشتریان البته نباید فراموش کنیم باید مواد نانو کراتین استفاده کنیم ضمن داشتن شاخصه های بالا فاقد فرمالین باشد زیرا این گاز باعث سرطان میشود برای اطلاعات بیشتر شما را به مقاله مواد کراتینه بدون فرمالین دعوت میکنیم.

 

معرفی چند مارک عالی  نانو کراتین دربازار ایران

یکی از مارک های معروف و بسیار عالی نانو کراتین که دارای بهترین شاخصه معرفی شده در بالا است و رضایت مشتریان را به صورت کامل در پی داشته است مواد نانو کراتین مکس۲ میباشد . این نانو کراتین ۱۰۰۰میل که دارای جلدی قهوه ایی میباشد فاقد فرمالین میباشد و به دلیل داشتن داشتن تکه های قهوه در مواد کراتین باعث احیای فوقالعاده مو میشود قدرت صافی و احیای این نانو کراتین بسیار بالا میباشد واز ماندگاری بسیار بالا حدود ۸ ماه یکی دیگر از این شاخصه این نوع مواد کراتین میباشد.

خرید نانو کراتین
https://rebondinghair.ir -Global Creatine

دومین مارک کراتین نانو گلوبال میباشد که از پرفروش ترین مواد کراتینه در سالهای اخیر بوده است این مارک نانو کراتین دارای قدرت احیای ۷۰٪صافی مو میباشد و ۳۰٪ قدرت احیا دارد به این معنی که موهای آسیب دیده خیلی پس از مصرف بازسازی میشود .این مارک کراتین دارای ظرفیت ۱۰۰۰میل میباشد ودر جلدهلی سفید در بازار عرضه میشود یکی از معروف ترین و بهترین شامپو برای کراتینه مو همین مارک در بازار است که ظرفیت آن ۲۵۰میل میباشد.

فروش مواد کراتینه مو
Botox Richee-https://rebondinghair.ir

نانو بوتاکس ریچه سومین نانو کراتین دربازار کراتینه ایران است که دارای احیای بسیار بالا و قدرت صافی عالی  و مناسب برای خانم های باردار میباشد یکی از ویزگی های این محصول از بین برنده موخوره است و فاقد مواد شیمیایی میباشد.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی آراد کراتین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09174456689
کانال تلگرام: Couleurstore@
اینستاگرام: nanokeratinn
پست الکترونیکی: aradkeratin@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پروتئین مو الیزه اصلی

قیمت پروتئین مو الیزه|ElyseesHair protein

Rate this post درمانهای متفاوتی برای موی آسیب دیدیده وجود دارد . همه ما به …